درباره ما

سلام دوست عزیز

بالاخره پس از سالها تلاش شبانه روزی برای اولین بار در ایران مجموعه عظیمی از سرویس های مختلف اینترنتی جهت خدمت رسانی متفاوت و بیشتر, همراه با ایده ها و سرویس های جدید جهت رفاه و کمک به ایرانیان عزیز, با نام و برند پرساپ بوجود آمد.

تمامی طراحی ها و هماهنگ سازی سرویس ها, گردآوری کارشناسی شده محتوا, برنامه نویسی و ... توسط گروه عظیمی از افراد سختکوش و دلسوز, درست شده و پشتیبانی میشود.

هدف از ایجاد پرساپ آرامش و زندگی بهتر ایرانیان و ارائه خدمات متفاوت و رایگان در کنار امنیت و آرامش خاطر شما بوده تا به راحتی هر چه تمام تر از امکانات استفاده کنید و بتوانید بیشترین لذت و استفاده را از فضای اینترنتی کسب نمائید. وقت شما برای ما بسیار گرانبهاست و ما سعی نموده ایم با بازدید از پرساپ هیچگونه اتلاف وقت نداشته باشید و در ضمینه های مختلف محتوا و مطالب آموزنده و علمی و خبر رسانی را برای شما فراهم نمودیم.

پرساپ یک پورتال نیست که به شما سرویس اینترنتی و امکانات بدهد... بلکه دوست شماست و تا میتواند میخواهد شما را راضی و خوشحال کند و هر کاری از دستش بر بیاید برای شما به انجام می رساند :-)

 پرساپ برترين سرويس دهنده اينترنتي مي باشد.
پرساپ اولين و تنها پورتالي هست كه خدمات متفاوت و جذاب فقط براي مردم ايران ارائه ميده و تمام جنبه هاي زندگي يك ايراني رو در نظر گرفته. از روابط عاطفي و خلوتگاه اشخاص و فراهم سازي زندگي خوب و مشاوره و راهنمايي تا كسب درآمد و آموزش و يادگيري و ارتباط غير مستقيم و حرفهاي دل اشخاص و ...
پرساپ تنها شخصي هست كه دلش همراه با دل تك تك اشخاص افراده و دنبال شادي و آرامش بي حد و حصر مخاطبانشه ...
و در اين بين شديدا حواسش به حفظ حريم شخصي مخاطبانش هم هست ...
پرساپ بهترين دوست واقعي شماست كه بهش ميتونيد اطمينان كنيد ...

نام پرساپ اسمی است که بوجود آمده و از جایی گرفته نشده.

پرساپ یعنی راحتی

پرساپ یعنی امنیت خاطر

پرساپ یعنی بهترین دوست

پرساپ یعنی هر چه شما دلتان بخواهد

پرساپ نوع نگرش شما را به وب سایت های اینترنتی کاملا تغییر خواهد داد ...

باشد که بتوانیم بصورت روزافزون برای شما خدمات بیشتری فراهم کنیم :-)

ممنون از اینکه در کنارمان هستید...

دوستتان داریم... ;-)

 

امین پوردستان

خواندن 965 دفعه

جایی که رنگ ها معنا پیدا می کنند...